Dla mnie narzekanie to cecha starych bab. A publicznie do tego to cecha starych bab co siedzą za dużo w kościele. Jak znasz jakieś baby które lubią pozytywne myślenie, Nielubia narzekania na zachowanie innych, szczególnie publicznie to daj znać gdzie. Bo mężczyźni tak się nie zachowują.
Widzisz więcej Polaków głosowało na PiS więc PiS ma rację. Co to za logika. Dobra, widać poziom błyskotliwości. Czarnolista coraz większa. Trzeba eliminować toksycznych narzekaczy.