Jak to jest, że za każdym razem jak przeglądam profil kogoś kto jest aktywnie za cpk to nie ma ani jednej wzmianki na ten temat przed grudniem 2023? Ani. Kurna. Jednej.
#bekazpodludzi #polityka
Jak to jest, że za każdym razem jak przeglądam profil kogoś kto jest aktywnie za cpk to nie ma ani jednej wzmianki na ten temat przed grudniem 2023? Ani. Kurna. Jednej.
#bekazpodludzi #polityka
@maximilianan nie wiem jakie organizacje i nie wiem kiedy powstały. Jak rządził PiS to nie miałem już siły komentowax skali ich debilizmu i nieusacznictwa. Ale jak przyszla dobra zmiana (co w ogólnym rozrachunku było oczywiście dobre) i na początku chciała zaorać spora część tego co 'pisowskie' to nie szło siedzieć cicho
@smierdakow ja wiem doskonale jakim jest cynikiem i nawet o nim nie mówię. Ja mówię o sytuacji gdzie nie było żadnych umów ani prac, a "zwolennicy cpk" siedzieli cicho, a obecną sytuacją, gdzie takie prace mają miejsce, a zwolennicy cpk krzyczą "olaboga zaorali". Masz rację - ocenimy po wyborach. Ale tak samo miało to być zaorane po wyborach samorządowych i do PE.
Zaloguj się aby komentować