Jak mi dzisiaj nie będzie padało to pojadę do tego IMGW i im wpierdziele. Od tygodnia jak nie lepiej mam alert o burzach i d⁎⁎a Jasio pierdzi stasio, nic nie pada... #zalesie #pogoda
Jak mi dzisiaj nie będzie padało to pojadę do tego IMGW i im wpierdziele. Od tygodnia jak nie lepiej mam alert o burzach i d⁎⁎a Jasio pierdzi stasio, nic nie pada... #zalesie #pogoda
Zaloguj się aby komentować