jak macie rozmowę kwalifikacyjną to przygotowujecie się jakoś do niej czy idziecie na żywioł?
#praca #pracbaza #pytanie #pytaniedoeksperta
jak macie rozmowę kwalifikacyjną to przygotowujecie się jakoś do niej czy idziecie na żywioł?
#praca #pracbaza #pytanie #pytaniedoeksperta
@Legitymacja-Szkolna kiedyś się przygotowywałem, teraz mam wyjebane bo doświadczenie rozmawia za mnie, jak ktoś przesadza a rekrutacji i próbuje na siłę pytać mnie o jakieś pierdoły to odpowiadam do czasu, później po prostu mówię że to nie miejsce dla mnie skoro muszą przepytywać o takie durnoty w dobie szerokodostępnego internetu ale to #pracait
Zaloguj się aby komentować