Ja to jak nie urwe jakiegoś badyla i nie spróbuję go ukorzenić to chory chodzę...
Forsycja
#ogrodnictwo #rosliny



Ja to jak nie urwe jakiegoś badyla i nie spróbuję go ukorzenić to chory chodzę...
Forsycja
#ogrodnictwo #rosliny



Zaloguj się aby komentować