Ja to jak nie urwe jakiegoś badyla i nie spróbuję go ukorzenić to chory chodzę...
Forsycja
#ogrodnictwo #rosliny



Ja to jak nie urwe jakiegoś badyla i nie spróbuję go ukorzenić to chory chodzę...
Forsycja
#ogrodnictwo #rosliny



może coś się ukorzeni. dorzuć parę ziorek nawozu i trochę ziemi, żeby poszczuć tą roślinę.
ja tak ukorzeniam. w tym przypadku juczki.

@dradrian_zwierachs ziemi do wody nie dawałem nigdy 🤔
@dradrian_zwierachs ej a nie wiesz ile czasu się hortensje ukorzeniają? Bo liście ładnie puściły a korzeni ni mo :(
@cebulaZrosolu roślina czuje co się dzieje wokół niej, wie czy są dookoła składniki mineralne czy też grunt. dodając ziemi dodajesz przy okazji nadzieję na możliwość osadzenia się w tym błotku.
@cebulaZrosolu 1/2 miesięcy to może trwać. kwestia czy jedziesz na wodzie czy zastosujesz w/w środki.
@dradrian_zwierachs w ziemi są, dosyć mocno wilgotnej.
To w sumie jeszcze z miesiąc poczekam. Jak się nic nie zmieni to pewnie nic z tego nie będzie :/
@cebulaZrosolu a poszczułeś nawozem? (oczywiście microdosing) póki nie zgniją to jest szansa.
@dradrian_zwierachs nie, nawozilku niet 🤔
@cebulaZrosolu to rozpuść dyczko w wodzie i tym podlej. musisz dać szczepkom nadzieję na przetrwanie, bo bez nadziei to i człowiek się nie ukorzeni ;)
Jest coś takiego jak ukorzeniacz do roślin zdrewniałych, nie próbowałem ale może coś da?
@trixx.420 też nie próbowałem nigdy. Kiedyś jak przesadzałem coś co miało już korzenie to sypałem je cynamonem, podobno pomagało się jeszcze lepiej ukorzenić
Zaloguj się aby komentować