Ja pier...e Poczta Polska powinna być kolejną rzeczą po TVP rozebraną przez nowy rząd. Zamówiłem paczkę w poniedziałek, zawsze zamawiam Inpostem. Miałbym ja pewnie już przedwczoraj bo sprzedawca wysłał ja dwie godziny po zakupie- była juz w drodze. Niestety cos mnie podkusilo zamowilem Pocztexem bo bylo napisane ze dostawa drugi dzień bo to miasto obok. No i c⁎⁎j, dziś czwartek a na sledzeniu pokazane ze dostawa bedzie w czwartek po swietach