Im dłużej rządzi PiS tym większe obrzydzenie do nich czuje z jakiegoś powodu.
#jebacpis #polityka #4konserwy #neuropa #gownowpis
Im dłużej rządzi PiS tym większe obrzydzenie do nich czuje z jakiegoś powodu.
#jebacpis #polityka #4konserwy #neuropa #gownowpis
Zaloguj się aby komentować