redveFanatykw Hydepark2026-06-23T10:13:09+02:0029Ide sie za⁎⁎⁎ać Ale chociaż clio będzie w stanie jak z fabryki mimo 20 na karku #samochody2912Udostępnij
redve2026-06-23T10:55:53+02:005@PlatynowyBazant to tylko tysiak. Chcialem za to przy okazji naprawic wszystko, np rozrząd
Ten_koles_od_bialego_psa2026-06-23T11:51:52+02:002@redve za 4800 mogleś kupić kolejne clio ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
konrad12026-06-23T12:38:34+02:000@redve jade zaraz 2100 zostawic a chlop mowil z poczatku około 1500 xd bede musial z nim pogadac xd
Aksal892026-06-23T12:53:42+02:001@konrad1 ja w zeszłym roku miałem kumulację, że wsadziłem ok 10k w auto, które rok wcześniej kupiłem za 15 XD <zawszemialemlebdointeresow.png>
redve2026-06-23T13:20:55+02:002@PanNiepoprawny no podczas napraw wychodzily nowe rzeczy za które trzeba doliczyć. Nie spotkałem mechanika który bierze kase z góry