Cybulion★Liderw cybulion jest inny2025-10-24T09:24:39+02:0028Ide. Dwa oblicza mojej wsi - jak to @paulusll nazwał meine liebe Osterode. #cybulionjestinny2821Udostępnij
Cybulion★2025-10-24T09:26:53+02:009Cmentarz pamietajacy 19 wiek, tuz obok nowoczesny stadium i hotel ktory chyba nie pykl, bo dziala jako apartamenty na wynajem
Cybulion★2025-10-24T09:29:05+02:008Kamienice, az dziwnie sie na nie patrzy wiedząc w jaki sposob ruscy wyzwalali te okolice. Sie musial wepchac na foto z ta zolta d⁎⁎a
Cybulion★2025-10-24T09:33:31+02:006Tam gdzie nowy blok jeszcze rok temu bylo... Bagno. Znow trzy epoki.
Cybulion★2025-10-24T09:35:27+02:006Apartamenty z widokiem na opuszczona baze PKS, czemu nie. Dworzec nie dziala od bardzo dawna... Pewnie za pare lat stana tu kolejne bloki
zuchtomek2025-10-24T09:45:54+02:000@Cybulion :O Ale, że PKS nieczynny ;P Pamiętam jak tam przesiadki miałem..
zuchtomek2025-10-24T09:48:55+02:000@Cybulion Tam to zawsze była taka okolica, że strach było iść w którąkolwiek stronę xD
Cybulion★2025-10-24T10:17:14+02:004@zuchtomek oj tak, nawet @skorpion zaznal goscinsci ulicy słowackiego XD. Teraz jest troche lepiej.
Trypsyna★2025-10-24T09:42:22+02:005O, Ostróda 😃mam tu trochę rodziny, za dzieciaka często na wakacje tu przyjeżdżałam
Z_buta_za_horyzont2025-10-24T09:48:52+02:001W Ostródzie na poligonie uczyłem się na kierowcę kategorii C .
Cybulion★2025-10-24T10:07:44+02:003@Z_buta_za_horyzont nie poligonie a autodromie. Teraz beda tam czolgi jezdzic. Ktora kompania?
Z_buta_za_horyzont2025-10-24T10:18:01+02:000@Cybulion Zwał jak zwał, kompania to ostatnie piętro drugiego budynku po prawej stronie 🤣.
Z_buta_za_horyzont2025-10-24T10:18:55+02:000@Cybulion Myślałem, że jednostkę zlikwidowali to teraz tworzą nową czołgową?
Cybulion★2025-10-24T10:40:15+02:003@Z_buta_za_horyzont wrocili, wyslalbym ci zdjecie ale biją. Bedzie czołgowa teraz
Opornik★2025-10-24T10:01:01+02:000@Cybulion smutne że to zdjęcie pasuje do prawie każdego polskiego miasta
Cybulion★2025-10-24T10:08:18+02:004@Opornik zalezy ktore XD. Nie w calej polsce mamy zabudowe scisle poniemiecka