razALgul★GURUw Historia2026-01-17T01:54:49+01:0031i niestety, żaden hitler... #historia #staregazety319Udostępnij
dradrian_zwierachs2026-01-17T01:59:07+01:0021Szkoda, że w okolicy nie było naszych współczesnych myśliwych, może też by go z dzikiem pomylili
30ohm2026-01-17T11:01:28+01:004@Vampiress to się dyplomacja nazywa, tak się bawiła że za 1,5 roku wjechali na czołgach. Oczywiście było machanie szabelką bo naród niezwyciężony. Efekty tego wszyscy znamy.
30ohm2026-01-17T11:24:29+01:002@Vampiress nie trzeba daleko szukać, obecnie mamy właściwie identycznych. Jedna partia mimo przeszło 90 lat nawet nie zmieniła nazwy.