Czyli jak Niemcy będą nazywać place imieniem Josefa Mengele to mamy siedzieć cicho bo każdy naród ma prawo do swoich bohaterów? Poziom hipokryzji, propagandy i robienia z logiki k...y w mediach osiąga poziom, który widziałem tylko w kronikach filmowych z czasów PRL. Tyle nam zawdzięczają i w podzięce plują nam w twarz a wg. niektórych my powinniśmy dziękować. #polityka #ukraina