@Marshalist tego się nie spodziewałem.
Rok temu jechałem na S5 w Polsce i gość przede mną uruchamia awaryjne, macha rękoma, trąbi. Zjechaliśmy na pobocze i gość mi mówi, że zauważył w lusterku, że mam maskę niedomkniętą. Byłem mu bardzo wdzięczny a jednocześnie w szoku - nic mi nie telepało, nie zauważyłem sam.
Zaloguj się aby komentować