#heroes3 Jakieś tipy na drugi scenariusz drugiej opowieści horn of the abbys? tej gdzie jesteśmy sami na trzech graczy, czytałem żeby rushować podziemia i lochy ale jak tak spróbowałem to po przejeciu lochów wjeżdża zielony i albo mi w lochy wjedzie albo w mój podstawowy zamek, w zamku raczej dałbym mu rade ale poza mnie niszczy, chyba zeby w tym momencie gry całkowicie przerzucić sie na loch i olać mój startowy zamek, jak przejmą to c⁎⁎j z nim, tyle że w tych podziemiach wjeżdżają dwaj gracze, więc musiałbym siedzieć w zamku.