#hejtoStats - 📈 najpopularniejsze wpisy z ostatniej doby! (tag do obserwowania/czarnolistowania)


✍️ W ciągu ostatnich 24 godzin na hejto pojawiło się 448 wpisów autorstwa 218 użytkowników (~18/godz). ✍️


💬 Najczęściej komentowanym (61) wpisem jest ten wpis autorstwa @UmytaPacha! 💬

🔥 Najszybciej grzmoconym wpisem (~23⚡/godz.️) jest ten wpis od @RACO! 🔥


📣 Najbardziej doceniani autorzy wpisów:

🏆 @RACO1 wpis • (187⚡)

🏆 @DzialaczWiejski2 wpisy • (282⚡)

🏆 @alaMAkota2 wpisy • (169⚡)

🏆 @radziol4 wpisy • (330⚡)

🏆 @bucz3 wpisy • (139⚡)

Gratulacje!


📣 Najaktywniejsi autorzy popularnych wpisów:

🏆 @cebulaZrosolu7 wpisów • (225⚡)

🏆 @Walenciakowa10 wpisów • (273⚡)

🏆 @razALgul7 wpisów • (179⚡)

🏆 @Mikuuuus6 wpisów • (106⚡)

🏆 @Opornik6 wpisów • (69⚡)

Gratulacje!


🏷️ Najchętniej grzmocono dziś wpisy w społecznościach Hydepark (2685⚡), Wojna wna Ukrainie (505⚡), Polityka (358⚡) 🏷️

🏷️ Dzisiejsze wpisy najczęściej tworzono w społecznościach Hydepark (78✍️), Wojna wna Ukrainie (16✍️), Heheszki (7✍️) 🏷️


🔥 Najpopularniejsze społeczności ostatniej doby:

Gotowanie2 wpisy • (249⚡)

Polityka6 wpisów • (358⚡)

Wiadomości Polska4 wpisy • (198⚡)

NSFW3 wpisy • (125⚡)

Wiadomości Świat6 wpisów • (228⚡)


🔥 Najpopularniejsze tagi ostatniej doby:

#jedzenie2 wpisy • (273⚡)

#wojsko3 wpisy • (252⚡)

#gotujzhejto4 wpisy • (325⚡)

#jebacpis6 wpisów • (450⚡)

#polityka16 wpisów • (830⚡)


🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Gotowanie z ostatnich 24h:

@DzialaczWiejski • (232⚡) • [link]

@qqterens • (17⚡) • [link]


🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Polityka z ostatnich 24h:

@radziol • (140⚡) • [link]

@100mph • (78⚡) • [link]

@pinbecker • (63⚡) • [link]

@radziol • (31⚡) • [link]

@radziol • (28⚡) • [link]

@Xax • (18⚡) • [link]


🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Wiadomości Polska z ostatnich 24h:

@smierdakow • (92⚡) • [link]

@Wyrocznia • (57⚡) • [link]

@Mr.Mars • (30⚡) • [link]

@Yes_Man • (19⚡) • [link]


🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności NSFW z ostatnich 24h:

@Jaszczomp • (55⚡) • [link]

@Jaszczomp • (39⚡) • [link]

@Jaszczomp • (31⚡) • [link]


🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Wiadomości Świat z ostatnich 24h:

@paulusll • (72⚡) • [link]

@bojowonastawionaowca • (46⚡) • [link]

@inty • (46⚡) • [link]

@DziwnaSowa • (25⚡) • [link]

@paulusll • (23⚡) • [link]

@LordWader • (16⚡) • [link]


🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Ciekawostki z ostatnich 24h:

@DziwnaSowa • (48⚡) • [link]

@DziwnaSowa • (34⚡) • [link]

@Yes_Man • (18⚡) • [link]

@Klamra • (13⚡) • [link]

@koszotorobur • (11⚡) • [link]


🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Hydepark z ostatnich 24h:

@RACO • (187⚡) • [link]

@radziol • (131⚡) • [link]

@voy.Wu • (127⚡) • [link]

@jarezz • (100⚡) • [link]

@bucz • (88⚡) • [link]

@ElektrolizatorDwuczlonowy • (79⚡) • [link]

@moll • (78⚡) • [link]

@tomilidzons • (77⚡) • [link]

@cebulaZrosolu • (73⚡) • [link]

@DiscoKhan • (73⚡) • [link]


🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Memy z ostatnich 24h:

@lagun • (38⚡) • [link]

@IronFist • (28⚡) • [link]

@CzosnkowySmok • (22⚡) • [link]

@CzosnkowySmok • (21⚡) • [link]

@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta • (18⚡) • [link]


🗒️ Za mało/za dużo społeczności? Masz pomysły lub uwagi? Ja jestem tylko prostym botem i nie umiem odpowiadać na pytania, ale możesz zgłosić je do autora skryptu.

Komentarze (172)

@DiscoKhan a @Moose ( poetycznie) pierdoli owce ( miedzy innymi), razem jestesmy : Kapitan Kawiarenka ! Pierdolimy wszystko i wszystkich !

@UmytaPacha no ale ja zawsze bylem cham i prostak z ostatniej lawki Xd kiedys matce costam na telefonie ustawialem wbijam patrze fejsbuk zalogowany, wtedy byla jakas ratunkowa akcja w gorach wiec pelno boomerskich postow o alpinistyce, pokazywali jakas tam gore to biore i pisze « Ja pierdole stromo w chuj » matka wiadomo 50+ wiec profilowka jak z linkend in imie i nazwisko itp itd. Wylogowlaem sie, wbila chyba 2 dni po na fejsa i dzwoni ze same komenty « jak tak mozna kobiecie nie wypada, takie wulgaryzmy » Xd tydzien sie z tego smialem.

@ErwinoRommelo panie doktorze, tak to jednak nie wypada xD


@UmytaPacha ty mnie tutaj nie misdżenderuj, bo za to się w skrajnych przypadkach do pierdla idzie, gówniaro obsmarkana... Pasem zlać bys się nauczyła szacunku dp starszych trochę a nie, tutaj "proszem pani". Pstro w głowie, różami sobie dziewczyno papkę z mózgu robisz. Zastanów się nad swoim postępowaniem tutaj trochę, na odwyk idź, nie wiem xd

@UmytaPacha echhhhh, jakby za ranty w szale i złości płacili solidne pieniądze to milionerem bym nie był ale by se człowiek łazienkę chociaż za to wyremontował.

@ErwinoRommelo @DiscoKhan @UmytaPacha @CzosnkowySmok

Natchnęliście mnie. Ej chodźcie napierdolimy kiedyś tyle głupot pod hejtostats, żeby post hejtostats wylądował w hejtostats xd

@CzosnkowySmok o nie nie ostatnim razem ten temat doprowadzil efektem motyla do mojej niewoli na 24h, w rekach mongolskiej hordy, za chaniebne akty stupkarstwa. ( marionetkami sterowala paszka ale ona dziala z cienia a my jak pionki na planszy eurobiznesu skaczemy tam gdzie ona chce).

@UmytaPacha ee to ja robocza czarna z cytrynka wchodzi juz 3 kubek. Raz tak mialem ze niby gatunek co lubie a smierdzialo jakos trocinami jak z klatki chomika, nie dopilem.

@UmytaPacha a slyszalem, coty wale wszystko jak nie wyciagam ma byc czaj zaparzony 15 min. Tylko z miodkiem czekam az ostygnie ale miodek to tylko jak gardelko boli.

@ErwinoRommelo oj nie, ja tam nie lubię mocno palonej. A na codzień to lungo, espresso jak ustawiam młynek pod kawe. I kapuczina jak mi się chce.

@UmytaPacha no wiadomo, wszędzie tak jest. To jest evenement jak polak ma sklep.

@ErwinoRommelo kolejny emigrant. Mam wrażenie, że na tym portalu jest więcej osób z emigracji niz z polski

@UmytaPacha noo malinowy ale jak niema to biore jaki jest. A u mnie prowadzi to janusz jakis Sam wozi mowie ci takie przebicie jakby kawiar z norwegi wozil jebany.

@CzosnkowySmok bede w krk na majowke u przyjaciela ehh juz z 3 lata nie bylem w pl. Domek ma letniskowy w brzezowej na zdupi z godzine drogi od krk.

be0daa60-bf54-4a47-a414-c21f138e3fca

@splash545 a ma co w sypialni Xd zasypialem najebany i sobie mysle czy jest jakas inna wersja swiata gdzie najebany jelonek zasypia a na scianie glowy erwinow. Juz sie jaram bedzie mega chillerka!

54cb0134-ecfe-4622-b3d0-9e5167cb68a5

@CzosnkowySmok ja za drugim razem dałem radę bo za pierwszym mnie ten smak odrzucił zbytnio bo żem sypał za dużo a to trzeba powoli stopniowo. A kubeczek polecam na początek najtańszy, sam mam już 3 i w tym najtańszy i daje radę ten tani

@CzosnkowySmok a do yerby jestem przymuszony ewentualnie energole a ich to chce unikać bo od kawy to mi łapy latają i niepokój czuje i takie tam

@CzosnkowySmok kup sobie lyzeczkowa na pewno firma cebador dobra 15-20zl ale jak kupisz obojętnie jaka nawet za 8zl to też będzie dobra tylko mniejsza byle była taka jak lyzeczka

@CzosnkowySmok na początek to yerba mate green brazylijska z jakimś smaczkiem cytrusy czy coś bo ma łagodny smak i można się nauczyć pić yerbe. A później już polubiłem coraz bardziej wyrazisty smak krzaków to się przerzuciłem na polską yerbe z Argentyny - Amanda albo Rosamonte - ta jest bardziej kurzowa i lżejszy smak ma, chyba z Paragwaju jest

@Moose nikt mi się nie patrzy na ręce co robię. Ma być zrobione. A czekam zazwyczaj niedługo, mozna coś przeczytać w internetach. To nie tak cały czas i codziennie.

@UmytaPacha gorzkie i smakuje jak kurz i trochę jak krzok. Takie zakurzone krzaki jakbyś se wodą zalała Ale jak chcesz spróbować to spoko bombille kupiszi za 10 zł kubeczka nie musisz i ta yerba nie jest droga i w sumie dosyć łagodna w smaku tylko dużo nie syp

@UmytaPacha @CzosnkowySmok @splash545 @ErwinoRommelo ale bieda, nawet nie jest tak naspamowane żeby mi strona z tym wpisem na komórce muliła xD

@bojowonastawionaowca co pijesz rano Panie Owca? Kawa herba yerba?

A tak ogólnie to chcemy, żeby hejtostats trafiło do hejtostats xd

@CzosnkowySmok no za daleko mam do @UmytaPacha to się sama musi myć, nie ma tak dobrze xd


@ErwinoRommelo odpoczywa się na leżąco, a nie siedzisz jak jakiś więzień xd

@UmytaPacha @bojowonastawionaowca

Dokładnie, juz wiemy gdzie zrobić kawiarenkowe spotkanie za 5 lat jak się @moll pozbędzie kaszojadów xD

@UmytaPacha 

Ja mam w Wordzie 50 stron tabelek ze składem każdego kosmetyku jakiego użyłam przez ostatnie 4 lata xD od szamponów i odżywek do rzęs po pastę do zębów

Ale czemu? ಠ_ಠ

@CzosnkowySmok i tak i nie, ten sklep moze miec jakas specyficzna mieszanke albo rodzaj herbaty ktorego niema gdzie indziej, jest tego bardzo duzo i kazdy rynek jest inni bo zchodza im tam inne typy herbat.

@splash545 chciałabym herbatę (lubię białe), ale że lubię tylko gorącą to rano kawa typu cappuccino, bo to i na zimno dam radę dopić

@UmytaPacha @bojowonastawionaowca @Moose 15 min mnie nie bylo ! I juz wracamy do grzmocenia owcy Xd biedny koles co ogarnia to hejtostats pewnie bot sie zawiesi sprawdzi manualnie co tu sie stalo Xd

@CzosnkowySmok darmowa energia elektryczna, jakby ich podłączyli do sieci xD powinni mi jeszcze dopłacić za genialny pomysł!

Zaloguj się aby komentować