#hejto40plus #nieublaganyuplywczasu


Te 40+ to jest jakiś dziwny okres w życiu.Czlowiek zaczyna się już czuć trochę staro bo gdy mijasz jakiś małolatów których znasz, to mówią ci proszę pana.Niby dbasz o siebie siłka/rower/bieganie ale coś tam zaczyna ci szwankować no bo przecież to już ten wiek i przydałoby się zrobić badania.Ehhh...za szybko ten czas leci.

Komentarze (8)

evilonep

@Histeryczny coraz szybciej leci, ale w temacie badań to najważniejsze, że do profilaktycznej kolonoskopii jeszcze trochę czasu zostało, bo dopiero po 50tce powinno się robić.

Histeryczny

@evilonep kolonoskopia....ale kolana mam zdrowe

koszotorobur

@Histeryczny - nie mam czasu się nat tym zastanawiać - za szybko czasu mi ucieka.

Histeryczny

@koszotorobur ja też tak miałem bo szkoda na to czasu,aż mi lekarz powiedział: człowieku zwolnij trochę bo się zajedziesz.odpocznij trochę a praca i rodzina ci nie ucieknie.

Enzo

@Histeryczny To i tak dobrze bo wielu osobom już po 30 coś szwankuje

kamyk1984

Najbardziej wkurwia to, że jeden fałszywy ruch i następnego dnia nie można wstać z łóżka

Fly_agaric

@kamyk1984 Kurwa, to nie jest śmieszne. Dziś nad ranem budzę się, bo jakiś spazm w nodze. Jakoś tak automatycznie mi się cała rozprostowała maksymalnie. W tej samej sekundzie, jak mnie nie jebnie skurczem, to myślałem, że się tam zeszczam z bólu. Dalej mam w łydce bolesną gulę i chyba muszę iść do fizjo, żeby mi to rozmasowała. A każde dotknięcie tego boli

Zaloguj się aby komentować