@hejto zastanawiam się czy nie warto byłoby trochę przemodyfikować poziomów zdobywania pierwszych rang (3, 4, 5 a może i więcej). Wraz z napływem użytkowników z sąsiedniego serwisu zaczęło się trochę żebranie o pioruny... Zaraz będziemy tu mieli samych użytkowników z najwyższymi rangami, a osoby, które starały budować się tutaj jakiś quality content będą zrównani z piorunożebrakami (czy jak to jakoś tak nazwać