@hejto Dlaczego co drugi dzień wchodząc w apkę muszę przeklikiwać długie listy żeby odznaczyć zgody na "uzasadniony interes" i tracić czas? Nie ma też nigdzie opcji "nie wyrażam zgody na wszystkie". Następnym razem chyba jednak pójdzie opcja usunięcia konta. Wiem, że taki użytkownik jak ja to mała strata ale może to irytuje też innych użytkowników. #moderacja #hejto #aplikacjahejto