Hejo,
naszlo mnie na takie przemyslenia:
Czy kupowanie zywnosci lub chemii marek wlasnych sklepow spozywczych to jest obciach czy nie?
#zakupy #sklepspozywczy #markiwlasne
Hejo,
naszlo mnie na takie przemyslenia:
Czy kupowanie zywnosci lub chemii marek wlasnych sklepow spozywczych to jest obciach czy nie?
#zakupy #sklepspozywczy #markiwlasne
@jajkosadzone przecież to nawet nie oznacza gorszego produktu.
Matka kiedyś, dawno temu, pracowała w fabryce słodyczy i tam też popkorn się robiło. Był popkorn "markowy" i był popkron "Tesco Jakość Dla Ciebie". Oba miały identyczny proces produkcji poza jednym szczegółem, w różnych opakowaniach kończyły.
Sam produkt się liczy a nie opakowanie chociaż oczywiście pozerstwo też istnieje i się na tym żeruje.
Zaloguj się aby komentować