hejko
używacie wypiekaczy do chleba? sprawdzają się?
polecacie jakieś konkretne modele?
czym się kierować przy zakupie?
hejko
używacie wypiekaczy do chleba? sprawdzają się?
polecacie jakieś konkretne modele?
czym się kierować przy zakupie?
@Half_NEET_Half_Amazing miałem kiedyś takie urządzenie. Bardzo proste w obsłudze, no i samo miesza i wyrasta ciasto. Minusem jest to, że zostają dziury w chlebie po mieszadłach.
Ogólnie polecam jeśli nie masz cierpliwości do robienia ręcznie chleba.
Wrzucasz składniki i czekasz na chleb.
Nie polecę żadnego konkretnego modelu, sam miałem jakieś mega tanie no-name.
Raczej bym wybrał model na większy chleb niż takie małe na pół chleba.
@Half_NEET_Half_Amazing ja nigdy nie używałem. Ale może warto kupić - zrobić 1 chleb i w razie czego zwrócić? Zdalnie masz prawo do przetestowania urządzenia. Na pewno chleb w wypiekaczu będzie gorszy ale zainwestowany czas jest ogromnie niższy. Więc jak ci smak z wypiekacza pasuje to czemu nie?
Zdecydowanie musisz po prostu spróbować.
Zaloguj się aby komentować