Hej, hejtowicze! Doszliśmy z ReheatedCutlet do wniosku, że skoro nam, dwóm introwertykom się spoko gadało na piwie na spontanie, to czemu by nie iść za ciosem i powiększyć swojego grona znajomych o kolejnych hejtowiczòw? Dlatego proponujemy #hejtopiwo w #rzeszow na rynku wieczorem w piątek, wszyscy hejtowicze mile widziani. Nasza średnia wieku to 35, tematy jakie poruszaliśmy z Kotletem podczas spotkania były naprawdę różnorodne, więc coś wspólnego na pewno się znajdzie!