RedCrescent2026-06-28T16:13:57+02:007A nie było nawet na początku sytuacji, że rosyjskim tankom się kończyło w drodze paliwo? Nawet gdzieś mi przemknelo, że na stację benzynowa podjechali (nie tylko by ją obrabować)
Fly_agaric2026-06-28T16:14:59+02:004@RedCrescent Bywało i tak, ale to nie ta skala i bardziej burdel. Teraz faktycznie nie ma.
Pstronk2026-06-28T16:39:52+02:002@RedCrescent Oni stali w gotowości kilka miesięcy przy granicy, więc starym zwyczajem po prostu przehandlowali paliwo z miejscowymi
mehdnpl2026-06-28T17:10:45+02:000Pamiętam to poruszenie jak wypłynęły filmiki jak ruscy zabili jakiegoś cywila na stacji strzelając mu w plecy jak po prostu sobie szedł po terenie stacji. Teraz nawet nikt by takiego filmu juś nie zauważył, ech