Alawar2026-03-26T00:41:12+01:0011,5 filma obejrzałem z nim. Jakim trzeba być zjebem i oglądać jak nic nie znacząca osoba dla Ciebie opierdala fastfooda.
Ragnarokk★2026-03-26T05:05:41+01:002@Alawar Jakim trzeba być zjebem, by mieć ból dupy o to, że ktoś zjadł kebsa i podzielił się opinią. Koleś z jakiegoś powodu łapie sporo hejtu, bo robi to co robi tysiące innych ludzi na necie, tylko on na większą skale
Ragnarokk★2026-03-26T12:46:14+01:000@kodyak Wiadomo, w Polsce jak ktoś osiągnie sukces... Ja nie mam nic do niego, kilka klipów widziałem, z dwoma się zgadzam, reszty nie znam
zomers★2026-03-26T06:11:54+01:002Nie ogarniam sławy tego kolesia, bo ano go się nie da słuchać, ano nie da się na niego patrzeć. Plus gust też ma często z d⁎⁎y.
kodyak2026-03-26T07:53:05+01:001No generalnie coś tam da się obejrzeć ale jego oceny to tak z przymrużeniem oka trzeba brać.