W końcu jakiś normalny wpis a nie w kółko wycie i lament kacapków których niedlugo PiS zacznie rozliczać dzięki nowej ustawie na czerskiej zapewne słuchają już Ostatniej Niedzieli oczywiście liczą ze Julki i inne fajnopolaczki 15 letnie uda im się zmanipulować tak jak z kowidozą czy „katastrofa klimatyczna” i razem z nimi będą płakali w socjal mediach
@BratuOstatnieGacieOddajOnuco czy ty właśnie wjebałeś politykę do mema o maszynce do golenia? edit: no tak, dopierdo po chwili zwróciłem uwagę na nick; i wszystko jasne
Skoro zacząłeś w zupełnie innym wątku siać propagandę...
pisowicec, dupa cicho
dlaczego to nie rosjanie protestują tylko amerykanie i eu? jeszcze żaden pisowiec nie spróbował odpowiedzieć. możesz być pierwszy. no wiem, w skrypcie nie ma, ale coś wymyślisz.