WatluszPierwszy2026-04-21T09:43:09+02:0019@mannoroth - muszę coś zjeść. Zrobię sobie kanapki. Też chcesz? - nie, nie jestem głodna wracam z kanapkami - mogę jedną?
jakibytulogin2026-04-21T10:16:22+02:0011@WatluszPierwszy - chcesz piwo? - nie Nie zdążyłem otworzyć swojego: - mogę łyka?
sireplama★2026-04-21T10:29:32+02:0012@jakibytulogin @WatluszPierwszy @mannoroth Co zjemy? Nie wiem, cokolwiek. Ty zaproponuj. To może to? Tego nie. No to może tamto? Nie, tamtego nie chcę. To co chcesz?! Nie wiem, Ty wymyśl! (╯°□°)╯︵ ┻━┻
mannoroth2026-04-21T11:27:20+02:004@WatluszPierwszy @jakibytulogin Niewdzięczni, to jest troska o trzymanie linii
3t3r2026-04-21T15:07:07+02:005@sireplama -gdzie idziemy zjesc? -obojetne, Ty wybierz, ja sobie cos znajde wszedzie. -to moze tu? -nie tu nic dla mnie nie ma! -a tu? -nie tu tez nic dla mnie. -Ok, to moze tutaj? -nie tu tez nic pode mnie. ...