CipakKrulRzycia22023-03-06T21:51:57+01:0014@MauveVn @SuperSzturmowiec Uwierzcie..nie chcieliście wiedzieć
kazik1172023-03-06T22:03:27+01:003 atrakcyjna, 10 kg może za dużo albo jedno, albo drugie - to nigdy nie jest w parze
MiernyMirek2023-03-06T22:06:31+01:006@CipakKrulRzycia2 no proszę nawet na portalu ze śmiesznymi obrazkami idzie się czegoś nauczyć. Mongolskie siodło.
mickpl2023-03-06T22:12:58+01:007@CipakKrulRzycia2 zero kontaktu poza tym ze zostawisz swoje pełne dane u notariusza xD
dsol172023-03-06T22:14:51+01:006@Suodka_Monia no uczciwe,że olej w głowie zamiast mózgu. Typ który będzie na tyle głupi będzie potem alimenty płacić Żaden notariusz go przed tym nie zabezpieczy : https://www.kancelariaprawnaplock.pl/czy-zrzeczenie-sie-alimentow-na-dzieci-lub-malzonka-jest-skuteczne/ poza tym jest uczciwość wobec siebie samej: atrakcyjna,10 kg może za dużo. Czy zrzeczenie się alimentów na dzieci lub małżonka jest skuteczne? - Kancelaria Prawna PłockWielokrotnie Klienci pytają nas, czy przykładowo, mogą zawrzeć – jako rodzic z drugim rodzicem – umowę o zrzeczeniu się alimentów na małoletnie wspólne dzieci. Takie pytania, dotyczące możliwości zrzeczenia się alimentów, pojawiają się również w kontekście wyrażenia zgody na orzeczenie rozwodu przez jednego z małżonków w zamian za zrzeczenie się alimentów od tego małżonka, który […]Kancelaria Prawna Płock
MauveVn2023-03-06T22:26:16+01:000@CipakKrulRzycia2 Czy ja wiem? Myślałem, że coś bardziej perwersyjnego. W Erze Seksualnej Rewolucji granice się zacierają, niemniej, to, co na obrazku, to dewiacja jak każda inna.
Jim_Morrison2023-03-06T22:30:49+01:004@kazik117 Jeśli ma 200cm wzrostu to te 10kg może i nie jest taką znaczącą różnicą ale jak znam życie to jest karłem 1.5m.
kazik1172023-03-06T22:43:15+01:001@Jim_Morrison Laska 200cm nie szukała by krasnala 180cm, to nie logiczne
wiatrodewsi2023-03-06T23:00:47+01:007@Jim_Morrison "Jeśli ma 200cm wzrostu to te 10kg może i nie jest taką znaczącą różnicą ale jak znam życie to jest karłem 1.5m." Jeśli znasz życie to wiesz również że gdy kobieta pisze "mam może 10 kilo za dużo", to to nigdy nie jest 10 kilo