#gownowpis
Inżyniera, który wymyślił ekspres do #kawa robiący napar na zaprogramowaną godzinę powinni ozłocić.

#gownowpis
Inżyniera, który wymyślił ekspres do #kawa robiący napar na zaprogramowaną godzinę powinni ozłocić.

@bartek555 robiłem dotychczas w kawiarce, na gazie i w porannym otumanieniu nie zawsze byłem pewny czy zakręciłem gaz, więc to też kwestia bezpieczeństwa. Do tego pobudka przy zapachu kawy jest na prawdę przyjemna.
Ekspres ciśnieniowy, który pewnie masz na myśli to czterocyfrowy temat a ja ogarnąłem to za 200 z kawałkiem.
Zaloguj się aby komentować