Wesprzyj nas i przeglądaj Hejto bez reklam

Zostań Patronem

XXI edycja #naopowieści – temat: ŻYWIOŁY! Do 31 października 🔥🌊🌍💨

Weź udział

Włącz jazz, wyłącz ciszę – #kacikmelomana rusza po raz 18! 🎷

Weź udział

Poetycka zabawa trwa – dołącz do Edycji XCVI #nasonety! 🎭

Weź udział

Rozpoznaj Tomeczka i zgarnij rogala! 🥐

Dołącz do zabawy!

🔥 Minęło 17 godzin od startu portalu https://hejto.pl. Jesteśmy mega szczęśliwi, z jakim pozytywnym odbiorem spotkał się nasz/wasz portal hejto.pl. 🔥


Teraz trochę statystyk po 17 godzinach działania portalu:


Jest Was tutaj ponad:2700 zarejestrowanych osób

Dodaliście ponad:2000 wpisów

Dodaliście ponad: 2800 komentarzy

Polubiliście ponad: 3000 wpisów/komentarzy


Co więc planujemy w najbliższym czasie robić z #hejto?


– dodać sortowanie (Najnowsze i Sztosy dnia sortowane na 6,12,24 i 7 dni, czyli najlepsze wpisy z danego okresu)

– dodać szukanie, o które dużo osób pytało (szukanie userów/wpisów)

– dodać ustawienia konta (obserwowane tagi, userzy, zmiana hasła itd)

– dodać szybkie obserwowanie usera, blokowanie usera i odpowiedź (czyli automatyczne @user) we wpisach i

komentarzach

– dodać 30s cool down na dodawanie wpisów – żeby ograniczyć spam (tak to przez Was śmieszki XD)

– zmienić przycinanie obrazków (żeby pionowe były bardziej widoczne)

– dodanie opcji szybkiej obserwacji tagu i spisu obserwowanych tagów w profilu

– dodać statystyki każdego usera (monitor aktywności)

– dodanie prywatnych wiadomości

– dodanie tzw. ważnych przyklejonych wpisów (funkcja admina)

– poprawić powiadomienia i możliwość szybkiego ich oznaczenia jako przeczytane

– ulepszyć narzędzia administracyjne do zarządzania portalem

– inne mini fixy, które zauważyliśmy i te które zgłaszacie.


Jak macie więcej pomysłów lub znalezionych błędów śmiało piszcie pod tym wpisem lub na support@hejto.pl.


Najpierw musimy zająć się 100% społecznością i działaniem portalu. Ale pojawiają się pomysły typu:

  • stworzenie podstrony Hejto Grupy (user tworzy grupę i zaprasza znajomych i razem prywatnie smieszkujecie)

  • zrobienie podstrony Hejto Okazje (taki #pepper ale bardziej społecznościowy - każdy będzie mógł coś dodać do poczekalni i

po weryfikacji na główną okazji itd.)

  • stworzenie kategorii - gry, motoryzacja etc (ale do tego potrzebna większa społeczność a my dopiero jestesmy 17 godzin online XD)
783f7837-81e0-435f-a295-7d80dd93bdf2
hejto userbar
38

Komentarze (38)

Ilu z tych użytkowników to papieże?

pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ej, nie dawajcie możliwosci blokowania użytkowników, bo mnie za moją sztuke japońską zaczną blokować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@LewdAnimeHands mówi się trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LisPustyni a jest kilku 😄 ale tez nie mega dużo jakoś 😄

Ja tu widzę mnóstwo starych bab...

A kiedy aborcja będzie legalna?

@TheAwaken2 a to trzeba chyba w #warszawa dziś wyjść na ulicę i się spytać władców bolzgi 🤗

admin cicho bondz

Mamy do Was pytanie:


Dużo było zapytań czy wyłączymy konieczność rejestracji, by zobaczyć content (teraz zrobiliśmy jak #albicla xD).


Zastanawiamy się co to wyłączenia przymusu logowania, ale np. dla nie zalogowanych widoczny content, ale brak możliwości aktywności + włączone reklamy – żeby było warto się zarejestrować i mieć możliwość aktywnego korzystania z portalu oraz nie posiadania reklam XD.

@hejto wydaje mi się, że jeśli portal ma się rozwijać i mają przybywać nowi użytkownicy (spoza wykopu) to przymus logowania powinien być wyłączony, aby nie zniechęcić nowych.

@LisPustyni tak właśnie sądzimy, ale najpierw mamy sporo rzeczy - żeby Wam zalogowanym i pierwszym umilić korzystanie z portalu a potem pomyślimy o wpuszczeniu "obcych" 😛

@hejto też uważam, że nie powinno być przymusu logowania. Z czasem wprowadzić jakieś ograniczenia treści 18+ czy inne takie i będzie cacy.


Potrzeba nam opcji kopiowania nicku osoby, której odpowiadamy. Trochęwwkurzające jest to przepisywanie - szczególnie przy długim albo jakimś pokręconym nicku.

@rastablasta "– dodać szybkie obserwowanie usera, blokowanie usera i odpowiedź (czyli automatyczne @user) we wpisach i

komentarzach" już nad tym pracujemy! 🤗


Pododajemy i poogarniamy podstawy i wpuścimy ruch niezalogowanych (jeśli w ogóle będzie)

@hejto a ile płci dla użytkowników planujecie?

@hejto czy będzie można postować pierogi?

@hejto Minie tydzień i to będzie lepsze i bardziej funkcjonalne niż vipok.ru. Białek już powinien walić w nachy xD

Z tego miejsca chciałem jeszcze powiedzieć, że J⁎⁎AĆ MODERACJE WYKOPU. A w szczególności tego śmiecia 8s6L

@LewdAnimeHands nie mozna pirogsów, tak w regu od początku chyba ze specjalnie podstrone zrobimy HEJTO PORN 😱

@hejto może właśnie w te stronę, podstrona hejtoporn +18, i w ten sposób oddzielić pierogi od reszty barszczu. Wilk syty i spermiarz cały, jak to mawiali na Włoszczyźnie, w pytę węża!

@hejto nie mam pojęcia, ale myślę, że powinniście zacząć szukać odpowiedzi. Byłoby dobrze wiedzieć czy gadam z kobietą czy ze śmigłowcem bojowym...

@hejto jeszcze fajnie jakby było zaznaczone przy wpisie/komentarzu, że był edytowany

@hejto


A może jeszcze jeszcze jakaś hejto wersja only fans i wirtualna waluta generowana przez użytkowników? Jakieś hejtoin czy tam inny tomkoin albo babacoin

@LisPustyni ja tam żadnego papaja jeszcze nie spotkałem

Tak za pamięci - spoko ficzerem byłby licznik aktywnych użytkowników w danym momencie. Taki bajer jak na starych forach. No i ten licznik zablokowanych, tj ile osób blokuje powiedzmy taki @zegar . Ale to już tak dla beki 😄

@SzpakowskiSzaranowicz

wchodzisz w profil i kłódeczkę wciskasz 😄

@lubieplackijohn albo ikonka aktywności czy cos to się pomyśli 🙂

@hejto może być! A kiedy update? I może @zegar na coś się przyda i będzie podawał czas pozostały do aktualizacji, co @zegar ? Przydałbyś się na coś, @zegar . Spójrz na brata, @zegar. On coś w życiu osiągnie bo ciężko pracuje. W końcu jest cyfrowy. A Ty, @zegar ? Spójrz na siebie! Aż mi wstyd. Howgh!

@zegar , rozumiem, że koncepcja odliczania czasu w drugą stronę jest Ci obca, ale takie właśnie funkcje posiadają zegary cyfrowe. Weź wreszcie dorośnij, analogowy troglodyto xD

@hejto sztos wpis, sztos strona

@Yu_liiia super dzięki!

@lubieplackijohn


Wjechał:

💥Strona konta usera - wiecej opcji w ustawieniach

💥Odczytanie wszystkich powiadomien

💥Poprawione wyswietlanie obrazków

💥Sortowanie (najnowsze, sztos 12,24h i 7 dni) dojdzie niedługo też 6h

@hejto odczytanie powiadomień coś nie działa i poprawcie jak możecie znaki specjalne w wpisach

a9e2a728-943f-4337-a7e0-8c4e59294148

@Yu_liiia tak wiemy o znakach, dzięki! - a odczytywanie powinno działać - u nas na kilku urządzeniach jest ok

Zaloguj się aby komentować