Komentarze (13)

@Anty_Anty też bym się załamał. Mam kumpli, fajni i w ogóle, ale jak o polityce, historii, migracji zaczną to się k⁎⁎wa nóż w kieszeni otwiera. Typowe, bezmyślne, konfederackie jasełka (chciałem napisać hasełka ale słownik lepiej podpowiedział więc zostawiam xD). Najgorsze jest to, że są ludzie o odmiennych poglądach, z którymi można rozmawiać- po prostu wiedzą, co to dialog, argumentacja, teza, hipoteza. Żodyn, dosłownie żodyn konfederata tego nie zna- głowa jak po praniu mózgu- ich pseudo język, nowomowa, dziwne słowotwórstwo. Drugi język- propagandy i nienawiści.

@sireplama ciężko w cholerę. Są tacy, którzy próbują się przeważnie mówimy o starszych ludziach i- nie ukrywam- nie są to tytani intelektu. Jeśli chodzi o konfiarzy to często to goście koło 30 i niektórzy powinni jeszcze mieć otwarte umysły, ale jednak większość to grunt żyzny dla populizmu i półprawd- zwłaszcza, że obracam się zawodowo w gronie ludzi z "budowy".

Śmieszne, że lewica straciła proletariat kosztem altrighowych populistów.

@AdelbertVonBimberstein Aż musiałem sobie scrina twojej wypowiedzi na przyszłość zorobić.

Wychodzi na to że twoi znajomi podczas rozmowy tworzą bezmyślne, konfederackie jasełka bo wiedzą co to wiedza, co to dialog, argumentacja, teza, hipoteza.


Człowieku, to sie nie klei.... kurwa, jak?

5 raz czytam w dodatku bardzo powoli ponieważ czytając szybko potrafię przekręcić tekst i jestem rozjebany.

@Anty_Anty widzisz, znowu pokazujesz, że nie umiesz czytać.

Jedno znajomi walą jasełka, drudzy znajomi pomimo odmiennych poglądów potrafią rozmawiać.

Dla podkreślenia tego dramatu percepcyjnego rozdzieliłem to przymiotnikiem mającym na celu udramatyzowanie wypowiedzi- słowem "najgorsze".

Po raz któryś dajesz dowód albo braku umiejętności czytania albo celowej zmiany znaczenia wypowiedzi swojego interlokutora.

@Anty_Anty huehuehue, patrz teraz mema wrzuciłem, śmieszny filmik (nawiązujący do Niemców) bo nie wiem co powiedzieć.

Leżysz jednak, więc cię więcej nie będę kopał. Nie lubię znęcać się nad słabszymi.

@AdelbertVonBimberstein myślę że jest dosyć wymowny.

Odnosiłeś się do jednych i tych samych osób o określonych poglądach i nic więcej.

Już z maxiem się jak kopałem i jeszcze raz napiszę, osoby które zaraz moga sie zlecieć to się zlecą z urojonymi wyższościami itd. itd to jest koszt, zyskiem są osoby ktore nie reagują ale są formatowane.

Z zadowoleniem napiszę że piękne słówka i wiwijanie kota ogonem już nie wystarczy.

@Anty_Anty


A weź przeczytaj jeszcze ze dwa razy, bo @AdelbertVonBimberstein ma tu rację. Chcesz to pomogę


> Mam kumpli <Nie opisuje, że wszyscy kumple są tacy, tylko że ma takich kumpli przyp. red>, fajni i w ogóle, ale jak o polityce, historii, migracji zaczną to się kurwa nóż w kieszeni otwiera. Typowe, bezmyślne, konfederackie jasełka. Najgorsze jest to, że są ludzie <Nie "są to ludzie", sugeruje innych ludzi synonim: "Najgorsze jest to, że istnieją ludzie (...)" przyp. red> o odmiennych poglądach, z którymi można rozmawiać - po prostu wiedzą, co to dialog, argumentacja, teza, hipoteza. Żodyn, dosłownie żodyn konfederata tego nie zna

Zaloguj się aby komentować