ErwinoRommelo★GURUw Astrofotografia2025-02-01T19:36:09+01:0056Dzisiaj ladny taki jak Erwinki lubia. #biedaastrofotografia #gownowpis #tagowanietomojapasja5613Udostępnij
ErwinoRommelo★2025-02-01T19:55:02+01:002@UmytaPacha no godzinke temu bylem po jakies serki i swiecil taki.
KLH22025-02-01T20:17:52+01:002@Pawel45030 Nie oczekuję pioruna. Bezinteresownie wrzucam. Prawie monetą musiałem rzucać, czy oryginał czy to, co wszyscy znają.. https://www.youtube.com/watch?v=8LhkyyCvUHk
Pawel450302025-02-01T20:25:50+01:004O ile dobrze widzę to w malej przestrzeni między chmurami, w pod ksiezycem i trochę na prawo, widać też Saturna.
maly_ludek_lego2025-02-01T21:35:21+01:001@ErwinoRommelo Ano! ten Wenus wydaj sie wielgachny od kilku dni
ErwinoRommelo★2025-02-01T23:21:32+01:002@kitty95 lewacki kraj ludzie grzeja atomem oddychac by sie dalo gdyby nie samochodowcy