Dziś odcinek w ramach serii o śniadaniach inspirowanych full english breakfast - tym razem na talerz wziąłem Hiszpanie!


Odcinek bardziej kulturowo-krajoznawczy niż kulinarny, ale pewne inspiracje można z niego zaczerpnąć!


Byliście kiedyś w Hiszpanii? Jak wspominacie tamtejszą kuchnię?


#topgar <- do obserwowania albo czarnolistowania


https://youtu.be/dljYlD9ibJE

Komentarze (14)

@Utylizejszyn może, w każdym razie to nie polskie. Jak byłam w Grecji i na śniadanie dali ciasto i dżem to oburzeniu Polaków nie było końca - jak tak można śniadanie na słodko, u nas się na słodko nie je itd. xd

@WielkiNos Janusze tak mają - chcą, żeby było egzotycznie, ale tak samo jak w Polsce. No i tubylcy mają po polsku mówić, skoro bogaczy z Polski obsługują.

@LovelyPL Kiedyś byłam w jakiejś całkiem fajnej restauracji - w Polsce, siedzieliśmy w ogródku na dworze. Wmaszerowała do środka jakaś rodzinka, posiedzieli tam chwilę, po paru minutach wyszli. Po wyjściu za drzwi pani skomentowała z przekąsem "co to za restauracja, JAK NAWET SCHABOWYCH TUTAJ NIE MAJĄ".

@boogie Montuje się jeszcze, ale wcześniej premiera w telewizji i dopiero będę mógł wrzucać na YT. Na pewno będzie przed 6 grudnia!

Zaloguj się aby komentować