Dzien dobry. Jakby poranna kupcia albo siku, zapraszamy do scislego centrum Jakucka. I to wszystko za darmo.
#rosja #ukraina #bekazkacapow
Dzien dobry. Jakby poranna kupcia albo siku, zapraszamy do scislego centrum Jakucka. I to wszystko za darmo.
#rosja #ukraina #bekazkacapow
@moderacja_sie_nie_myje ogólnie się zgadzam, że kible powinny być ogólnodostępne tylko później jest problem że są okupowane przez bezdomnych zimą bedą w nich spać i się w nich zamykać. Z drugiej strony płatne kible powodują że ludzi idą srać lub szczać w "ustronne miejsca". Ja sam szczerze mówiąc czasem wolę iść się odlać w krzaki niż korzystać ze śmierdzącego kibla za który jeszcze dodatkowo muszę zapłacić. A płatne kible na dworcu czy innych takich to już totalna patologia
Zaloguj się aby komentować