Komentarze (9)
@bori memcen?
@Opornik Niestety nie
To są te oczy zarośnięte p⁎⁎dą?
@starszy_mechanik tak, pani Schreiber ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bori na zdjęciu widać trzy p⁎⁎dy
Całą młodość miałem alergię pokarmową, która u mnie objawiała się katarem. Na szczęście z tego wyrosłem. Nigdy jednak alergia nie objawiała się w postaci opuchlizny czy świądu.
Kilka lat temu byliśmy z żoną w Hiszpanii i codziennie łaziliśmy na targ rybny i gotowaliśmy w domu owoce morza. Wtedy odkryłem nożyki - takie małże-k⁎⁎⁎sy. No jak one mi zasmakowały. W pewnym momencie żona mówi, że jestem cały czerwony na twarzy. Faktycznie poczułem pieczenie. Jadłem do tamtej pory najróżniejsze owoce morza i nigdy nie miałem takiej reakcji. Nie była to silna reakcja, a te małe skurczybyki bardzo mi smakują, więc decyzja była prosta - dawaj leki antyhistaminowe, jutro znów je będę jadł! Mam nadzieję, że kiedyś przez nie nie zejdę.
@Olmec to raczej nie alergia tylko nietolerancja histaminy - staraj się żeby owoce może były świeże bo histaminy w nich przybywa z czasem
@Olmec No i muszę na dniach zrobić ryż z owocami morza przez twoją historię
Zaloguj się aby komentować

