Drodzy!
Ponieważ kolega @CzosnkowySmok wrzucił zajawkę i zniknął, a szósty czerwca już za tydzień, chciałem się przypomnieć i upewnić.
Nawet jeśli kolega się nie odezwie, to widzimy się w Krakowie, prawda?
Prawda?
.. najwyżej będziemy improwizować. To nam przecież najlepiej wychodzi.
#zafirewallem
#hejtopiwo
#hejtopiwokrakow
