#dragan #hydepark #twitter #newsweek https://x.com/andrzejdragan/status/1985117645998325796?s=19

#dragan #hydepark #twitter #newsweek https://x.com/andrzejdragan/status/1985117645998325796?s=19

@LordWader Dziennikarstwo, już dawno zeszło na psy. Brakowało, żeby jeszcze napisali "PILNE", "zobacz jak" i "mamy zdjęcia".
Wstęp nie sugeruje że to Dragan to powiedział. Ba, nawet są skwitowane stwierdzeniem że Dragan w sumie uważa inaczej. Moim zdaniem pan profesor trochę się czepia, jak ktoś czyta ze zrozumieniem to nie założy że to są opinie Dragana.
@lukmar Wszystko opatrzone jego pełnostronnicowym zdjęciem. Nie no, wcale nie sugeruje. Nie sugeruje, ale tak, żeby sugerować, bo to w końcu naukowy geniusz i wypociny redaktora zabrzmią poważniej, obok wielkiej facjaty profesora.
To jest zwykły marketing Pana profesora.
Czytałem kilka lat temu biadolenie jakiegoś dziennikarza w temacie, jak to żądania autoryzacji zabijają ich twórczość. No, tu najwyraźniej, Dragan nie zażądał autoryzacji, więc napisali, co wymyślili, dodali wywiad i jego facjatę i cyk, pora na CSa.
Zaloguj się aby komentować