Dobra, bo widzę że co wpis komuś zdarzy się albo nie czytać ze zrozumieniem, albo nie czytać go wcale i myśli że nadal jestem Świadkiem Jehowy. Nie chcę być utożsamiana z członkami tej grupy destrukcyjnej, w związku z tym zastanawiam się, czy każdy wpis teraz zaczynać od dotychczas końcowej wstawki, czyli:
"Nie jestem już Świadkiem Jehowy, odeszłam stamtąd mając 26 lat (teraz mam 30+) po 24 latach (moi rodzice zostali ŚJ, gdy miałam 2 lata). Nie wierzę już w ich nauki, odrzuciłam wiarę w osobowego Boga i nie uznaję autorytetu Biblii, jednak będę ją w niektórych wpisach przytaczać, jako dowód na podstawę tego, w co wierzą ŚJ."
Jak myślicie? Wstawiać to za każdym razem na początek, czy będzie to źle wyglądać że każdy początek wpisu taki sam i olać, zostawić jak było?
#nowomowajehowych