Hejto.pl
dobra biore po 200 zlotych z konta kazdej druzyny i pytam CO DZISIAJ POROBIC W WARSZAWIE TAK PO 20 bo nie mam dzisiaj - Sweet_acc_pr0sa - Hejto.pl