Z tego co widziałem to jest tak ze adidas ma jakieś customy. Są chyba olimpijczycy którzy noszą także 4f ale to chyba standardowa linia.l ttzn ze adidas nie dostarcza wszystkich strojów
A pan piesiewicz oczywiście z typowa pisowska gemba gdzie Niemcy tym razem mu pasuja