Dlaczego jestem przeklęty i nawet prosta wymiana rurki to zły pomysł bym ja to robił xD I dlaczego nigdy tego nie robię xD
#bmw #e46 #diesel

Dlaczego jestem przeklęty i nawet prosta wymiana rurki to zły pomysł bym ja to robił xD I dlaczego nigdy tego nie robię xD
#bmw #e46 #diesel

@MohammeT @sorek Jakbym widział siebie xD Chłop chce zrobić wszystko porządnie, kupuje oem uszczelki, konektory czy tam inne rzeczy które normalnie by się zdrutowało trytką czy klejem. A finalnie i tak zawsze coś się zepsuje, urwie czy spadnie przy samym końcu roboty xD nie zliczę ile razy w sobotę o 15.50 leciałem po jakaś rurkę, czy plastik bo akurat przy dokręcaniu ostatniej śruby coś poszło nie tak
Zaloguj się aby komentować