Czuję dobrze. Pierwszy raz od ładnych paru lat rozłożyłam matę, zrobiłam rozciąganie i jogę dla początkujących. Kilka tygodni temu ograniczyłam też praktycznie do zera słodycze. Samopoczucie już o wiele lepsze, niż w zeszłym roku, a i może jeszcze będą ze mnie ludzie.