AureliaNova2026-05-25T13:00:37+02:000@Opornik kurs w drugą stronę był coś koło 3.8, więc było praktycznie pewne, że Miszalski leci :P
mevi2026-05-25T13:12:10+02:003Nie obstawiam zakładów więc nie bardzo się orientuję w tym ale im jak to wyszło? 100zł x 1,6 = 140?
mevi2026-05-25T14:40:20+02:0013@notak Dzięki za info. Gratuluję fiskusowi wygranej 20 zeta w takim razie
notak2026-05-25T17:09:16+02:004@HmmJakiWybracNick Podatek belki też jest fajny. Możesz sprzedać dwie akcje w tej samej sekundzie. Na jednej zarobiłeś 20%, na drugiej straciłeś 20%, włożyłeś tyle samo więc jesteś na zero. Spokojnie, zapłacisz podatek od tej na której zarobiłeś
sadamasin2026-05-26T05:53:38+02:000@mevi od wprowadzenia ustawy hazardowej płaci się w tym kraju podatek od każdego zakładu. Podatek ten zmniejsza stawkę zakładu.