Komentarze (23)

Baltic_Vodka

@Patrique2001 to proste, mamy w kraju wielu debili z prawami wyborczymi

KakaDemona

@Baltic_Vodka No i fajnie. Różnorodności chcieliście to macie.

Tomekku

Mam wrażenie I nadzieję że sporo zrobiło na zasadzie

Hehe Braun, se zagłosuje

markxvyarov

@Tomekku chciałem tak zrobić dla beki, ale nie było exit poll gdzie głosowałem. Może taki stan zmobilizuje ludzi do głosowania w 2 turze.

Sofon

Kato prawica zniesmaczona fliperem zdecydowała 😏

entropy_

@Patrique2001 ehhh szkoda strzępić ryja na tych idiotów

ee007175-5e33-439a-a296-655b7f0f514b
markxvyarov

@entropy_ zdjęcie z dźwiękiem.

BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta

@Patrique2001 mam nadzieję, że PO obsrało zbroje widząc te wyniki, bo zwycięstwo Trzaskowskiego w drugiej turze wcale nie jest oczywiste.

paulusll

@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta czaskoski jest słabym kandydatem przejebie te wybory w drugiej turze.

BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta

@paulusll jest taki sobie. Słaba to jest Platforma, która wciąż nie kuma, że ich elektorat jest inny niż elektorat PiS. Są odklejeni i to się teraz mści.

paulusll

@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta Rano gangus przeskoczy w czaskoskiego;)

BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta

@paulusll też tak myślę. Exit poll zazwyczaj zaniża wynik mniejszych kandydatów, tych bardziej radykalnych też.

paulusll

@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta Sami są sobie winni.

BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta

@paulusll jasne, że tak.


Mam nadzieję, że Trzaskowski jednak wygra w drugiej turze. Ale cieszę się z tego, że ludzie ewidentnie są wkurwieni i zmęczeni Platformą. Ludzie nie są ślepi. Pytanie, jak bardzo odklejona jest Platforma i czy przy ewentualnym zwycięstwie Trzaskowskiego wyciągną wnioski z tego wszystkiego, czy jednak uznają, że zwycięstwo to zwycięstwo i jebać frajerów.

paulusll

@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta PiS nie wystawił knura czarnka a czaskoski i tak był wstanie przegrać wszystkie debaty. ¯\_(ツ)_/¯ Jak były prawybory w Po to napisałem tutaj na Hejto, że jak nie wybiorą Sikorskiego to przejebią te wybory i chyba będę miał rację.

BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta

@paulusll nie przegrał wszystkich debat. Nawet nie starasz się zachować obiektywizmu.

paulusll

@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta No dobra może w SE wypadł w miarę dobrze. W TVP wyglądał jak zombi a i sama "odpolityczniona" TVP mu nie pomogła. W Końskich wypadł marnie jak i cała otoczka tej debaty. Na debaty w republice nie chodził czyli można uznać, że przegrał.

jajkosadzone

@paulusll

Sikorski ma ogromny elektorat negatywny,prawie taki sam jak Tusk. Dodatkowo jest jak Holownia bez zaplecza,a to wstyd bo radek jest w polityce od upadku komunizmu.

jajkosadzone

@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta

platforma jest nijaka jak powietrze.

Oni nawet w byciu antypis sa marni,do tego nie ogarniaja od wielu lat o co chodzi ludziom.

Gdyby nie Tusk i Holownia( tak,to glownie dzieki temu drugiemu) to nie byloby jagodna,nie byloby 75% i smiesznej koalicji,ktora uniemozliwila stworzenie kolejnego pisowskiego rzadu.

Ale Tusk juz jest stary i zmeczony i zaczyna nie ogarniac rzeczywistosci,a Holownia okazal sie byc mialkim pisem lite z poparciem 4% xD

Eternit_z_azbestu

@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta Mocno niedoszacowali skrętu w prawo poglądów społeczeństwa i to się zemści w drugiej turze. Jakby wystawili Sikorskiego to byłby ukłon w prawą stronę sceny politycznej i na pewno podebrałby więcej wyborców Mentzena, niż Rafałek. Wyborcy lewicy są mocno antypis więc w sumie i tak nieważne kogo by wystawili to II turze wybrali by kandydata KO.

BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta

@Eternit_z_azbestu skręt w prawo to jedno, ale ja uważam, że Platforma zdecydowanie nie potrafi uczyć się na błędach. Gdy Duda i PiS dochodzili do władzy, widać było ze strony PO potężne odklejenie. Zupełnie nie ogarniali rzeczywistości, byli głusi na problemy zwykłych ludzi. Teraz, mimo że kruchą władzę mają od 2 lat, widać to samo. Lansują pomysły lobby deweloperskiego, mówią o obniżeniu składki zdrowotnej dla przedsiębiorców, wycofali się z postulatu dotyczącego kwoty wolnej od podatku, zakaz handlu w niedziele dalej obowiązuje, aborcja dalej nieruszona. Wyborcy PO nie są tak zaślepieni jak wyborcy PiS i mają pełne prawo czuć się zwiedzeni tym, co wyrabia Platforma.


Co byłoby z Sikorskim? Tego nikt nie wie. Facet ma dużo negatywnego elektoratu, bardzo łatwo wyciągnąć na niego brudy, więc cały Internet zalałaby fala szamba, a zdjęcie z fajki z Ławrowem byłoby tak rozpowszechnione, że wiele osób byłoby w stanie je odrysować z pamięci.

adam-bca

Jak to co robi, pilnuje kamienice

TRPEnjoyer

co robi gaśnica na czwartym miejscu


Mogę wytłumaczyć co, ale i tak nie będziecie chcieli słuchać xD

Zaloguj się aby komentować