30ohmFanatykw Wojna wna Ukrainie2026-06-26T09:46:19+02:0049Ciekawe czy wszystkie okoliczne zlomy już mają puste baki. #heheszki #polityka #rosja #wojna495Udostępnij
kodyak2026-06-26T10:38:50+02:000xD no tak przyjeżdżasz i na wszelki wypadek sam spuszczasz bo i tak masz gwarancję że z rana już jej nie bedzie
zuchtomek2026-06-26T11:00:46+02:002@30ohm A nie mają tam czasem ograniczeń, że tylko do pełna i żadnych kanistrów? Też bym pewnie pojechał do domu, spuścił sobie na zapas i pojechał jeszcze raz póki jest dostępna
InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz2026-06-26T11:02:13+02:003@30ohm https://www.hejto.pl/wpis/ladne-poradniki-na-ruskim-onecie-na-glownej-stronie-xd-https-www-gazeta-ru-auto- Może też chodzić o zwykłe przelewanie, a nie kradzież, bo mają tam ograniczenia w postaci do czego można wlaćŁadne poradniki na ruskim onecie na głównej stronie xD https://www.gazeta.ru/auto/2026/06/23/23131543.shtml rosja - Felonious_GruŁadne poradniki na ruskim onecie na głównej stronie xD https://www.gazeta.ru/auto/2026/06/23/23131543.shtml rosja #wojna #rafinerieHejto
Fulleks★2026-06-26T11:02:28+02:001Oprócz kradzieży możliwe jest, że zakazali tankować do kanistrów. Wtedy tankujesz, spuszczasz do kanistra i jedziesz znowu tankować.
Fly_agaric2026-06-26T18:21:19+02:000Oczywiście nie chodzi o kradzieże, a zabezpieczanie kacapskich samochodów przed potencjalnym wybuchem paliwa, w razie nalotów z UKR. Cudzych też.