Chyba muszę przeprosić ludzi z tagu #motocykle bo wcześniej sugerowałem, że są większymi debilami niż kierowcy samochodów...
#samochody #motoryzacja #kolej #boogiecontent
Chyba muszę przeprosić ludzi z tagu #motocykle bo wcześniej sugerowałem, że są większymi debilami niż kierowcy samochodów...
#samochody #motoryzacja #kolej #boogiecontent
@boogie wiesz...gdyby nie fuckt, że mam w poważaniu "motocykliści to debile" i miałbym więcej czasu i przede wszystkim chęci drążyć tematy: planszówki, lego i wspinaczkę to pewnie szybko znalazłbym jakiś filmik gdzie gracz/układacz/wspinacz to debil
Nie czuję takiej potrzeby więc życzę Ci udanej soboty
P.S. Pytając o gust muzyczny byłoby jeszcze "łatwiej"
Zaloguj się aby komentować