cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-08-16T20:26:44+02:0062Chociaż tyle w tym życiu mi się udało... #alkoholizm6215Udostępnij
cebulaZrosolu2025-08-16T23:14:29+02:002@Sweet_acc_pr0sa smutno to Ci jutro będzie jak się obudził z bólem bani od tego wina xD
Sweet_acc_pr0sa2025-08-16T23:16:43+02:002@cebulaZrosolu tego sie boje xD po ginie i wodzie 0 kaca a wino to zdradliwe jest xD
Alembik2025-08-17T17:22:08+02:001@Sweet_acc_pr0sa Nie picie najgorszej trucizny to smutne? Panie, są ciekawsze i bezpieczniejsze narkotyki niż ten licencjonowany przez państwo syf xD
maks_kow2025-08-17T00:17:20+02:008W koncu ktos sobie wzial do serca te rade. Gratuluje, tak trzymac. Zuch!