RACOFanatykw Hydepark2024-03-19T09:32:51+01:007Cena kusi. Pytanie czy warto. #2137 #gotowanie #kuchnia #jedzenie713Udostępnij
AdelbertVonBimberstein2024-03-19T09:44:02+01:001@RACO czym to się różni od dobrego ryżowaru za 1/4 tej ceny?
def2024-03-19T09:47:58+01:005@AdelbertVonBimberstein śmieszną ceną i ekranem i pewnie trzeba wykupić subskrypcje, żeby z tego urządzenia korzystać
RACO2024-03-19T09:50:36+01:002Ponoć lepsze niż te termomixy za 6k no i nie należysz do sekty. Wprawdzie nie zrobi bigosu tak dobrego jak w kociołku nad ogniskiem ale różowej się nawet podoba. Bardziej szukam opinii
AdelbertVonBimberstein2024-03-19T09:58:23+01:000@RACO to za 2.5 k jest teraz lidlomix w Lidlu. Nie należysz do sekty i do tego masz opcje mieszania i cięcia jak już komuś potrzebne gadżety do kuchni. Dodatkowo łatwo zwrócić w każdym Lidlu bo sklep nie robi żadnego problemu.
RACO2024-03-19T10:15:39+01:003@SuperSzturmowiec każdy sekciaz tak o sobie mówi np Jehowi i np ci z wykopu.
Mielonkazdzika2024-03-19T11:17:36+01:001@AdelbertVonBimberstein z tego co czytam to raczej taki instant pot niz termomix. Tak wiec kompletnie inne uzadzenia.