@Fox pamiętam jak w mojej pierwszej robicie typek kupił taką schamioną, to nawet szef zwrócił uwagę na gówno naklejki, typek chyba nawet w przerwie zaczął je zrywać xD
@Fox calibra to taka czysta symulakra sportowego samochodu, wygląda spoko, osiagi XD, prowadzenie brzmienie :)
trzeba oddać Oplowi, że te nowe modele wyglądają spoko, nie są takie do bólu nudne, a osiągi i brzmienie zostają dalej jak w calibrze
@SaucissonBorderline mi się żadne nowe modele nie podobają, w zasadzie auta które mi sie podobają można policzyć na palcach 1 ręki i żaden nie powstał po 2010r