Byłem w takiej sytuacji. Widzę, że nie tylko ja mam problemy z kumplami...,ktorym się dziecko urodziło. :)
#heheszki #hejtokoksy

Byłem w takiej sytuacji. Widzę, że nie tylko ja mam problemy z kumplami...,ktorym się dziecko urodziło. :)
#heheszki #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować