Bokiem mi wychodzi te wstawanie o 5. @Byk nie ostrzegales ze 'ten wiek' obarczony jest takimi niedogodnościami.
Otusz... Jest 16:16 a mi sie chce spać. XD #cybulionjestsmutny

Bokiem mi wychodzi te wstawanie o 5. @Byk nie ostrzegales ze 'ten wiek' obarczony jest takimi niedogodnościami.
Otusz... Jest 16:16 a mi sie chce spać. XD #cybulionjestsmutny

Zaloguj się aby komentować