Rozpierpapierduchacz★GURUw Hydepark2025-05-12T23:05:12+02:0031Biejat po kłótni z Zandbergiem roztrzęsiona jak pierd na wietrze. Szkoda #polityka #debata317Udostępnij
JapyczStasiek2025-05-12T23:05:46+02:0028Jakby na mnie Zandberg nakrzyczał to bym się popłakał ze strachu
JapyczStasiek2025-05-12T23:07:25+02:0019@WujekAlien bo lewica rządowa i lewica opozycjna walczą o ten sam elektorat